Üye olmadan sipariş verebilirsiniz. Siparişi onayla / Ödeme sayfasına geldiğinizde fatura detayları ekranında Hesap Oluştur kutucuğunu işaretlerseniz üye olabilirsiniz, bu kutucuğu işaretlemeden de siparişe ait bilgilendirmeleri, sipariş esnasında paylaştığınız e-posta adresinden takip edebilirsiniz. Siparişlerinize ait bilgilere erişebilmek için üye olarak sipariş vermenizi tavsiye ederiz.

Hafta içi ve Cumartesi günü vereceğiniz siparişler en geç 7 (yedi) iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süresi, sipariş onayı mailini takiben gönderilecek kargoya teslim bildiriminden sonra Yurtiçi Kargo şirketinin sağlamış olduğu teslimat süreleri kadardır. Siparişinizin kargolanma durumunu Hesabım sayfasında yer alan “Siparişler” bölümünden takip edebilirsiniz.

Şifrenizi unuttuysanız eğer, şifre sıfırlama işlemi yaparak hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Bunun için takip edeceğiniz adımlar;

  • ‘Giriş’ sayfasından ‘Şifreni mi unuttunuz?’ yazısına tıklayın. Üyeliğinize ait e-posta adresinizi girerek ‘Şifre Sıfırlama’ butonuna tıkladığınızda ilgili e-posta adresinize bir link gelecek.
  • Gelen linke tıklayarak yeni şifre oluşturma işleminizi yapabilirsiniz.
  • Eğer link size ulaşmadı ise spam klasörünüzü kontrol edin.

Siparişini tamamlamadan önce sepetinizde yer alan ürünler ya da ödeme yöntemi gibi değişiklik işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sepetinizde yer alan ürünü değiştirmek için ürünün sağ tarafında yer alan çöp kutusu işaretine tıkladığınızda ürünü çıkartabilirsiniz.

Üründen birden fazla satın almak isterseniz adet alanından istediğiniz miktarı seçebilirsiniz.

Ödeme bilgilerinizi değiştirmek isterseniz ödeme yapacağınız kart bilgilerini girerek, dileğiniz ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz.

Ana sayfada sağ üstte yer alan ‘Kullanıcı Adı’nıza tıkladığınızda ‘Siparişler’ sekmesinden siparişinizin durumunu kontrol edin.

Eğer siparişiniz ‘Siparişiniz İşleniyor’ ya da ‘Siparişiniz Hazırlanıyor’ statüsünde ise Hesabım>Sipariş Detayı>Sipariş Adresimi Güncelle alanından yapabilirsiniz. Ya da ‘İletişim’ bölümünde ‘İletişime Geçin’ sekmesinde yer alan mesaj formundan bize ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz.

Eğer siparişiniz ‘Kargoya Verildi’ statüsündeyse alıcı ve/veya adres değişikliğini ancak kargo firmaları yapabilir. Değişiklik talebinizi ‘İletişim’ bölümünde ‘İletişime Geçin’ sekmesinde yer alan mesaj formundan bize ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz.

Yanlış ürün sipariş ettiyseniz veya fikrinizi değiştirdiyseniz ürünlerinizin “Siparişleriniz hazırlanıyor” statüsüne geçmeden önce aşağıdaki şekilde kolayca iptal edebilirsiniz.

İletişim sayfasında yer alan mesaj kutucuğu ile [email protected]’e mail göndererek veya 0542 409 15 16 whats app hattına yazarak bilgi vermeniz doğrultusunda iptalini gerçekleştirmekteyiz.

Kredi kartları ile yapılan ödemelerde 1-3 iş günü içerisinde, debit (bankamatik) kartlar ile yapılan ödemelerde ise 7-14 iş günü içerisinde kart hesabına yansımaktadır.

Sayfanın sağ üstünde yer alan Giriş alanına tıkladığınızda gelen ekranda sağ tarafa Kayıt başlığı görülecektir. Kullandığınız aktif bir e-posta adresi, kullanıcı adı girerek oluşturacağınız şifre ile üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Ürünlerimizde stok bulunmamaktadır, ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda üretilmektedir. Bu nedenle hatası veya defosu olmayan ürünlerde iade yapılamamaktadır. Ücretli olarak başka bir ürün talebinde bulunabilirsiniz.

Üye olurken kullanacağız e-postanızın doğruluğundan emin olmalı, aktif kullandığınız bir adres ile üyeliğinizi tamamlamalısınız. Size ve siparişinize özel tüm bilgilendirmeleri bu adres üzerinden paylaşacağız.

Sipariş verebilmek için şu adımları izlemeniz yeterli:

Ürün sayfalarından satın almak istediğiniz ürünleri ‘Sepete Ekle’ butonuna tıklayarak sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ödeme ekranından kayıtlı adreslerinizden birini seçebilir veya yeni bir adres bilgisi ekleyebilirsiniz.

Ana sayfada say üstte kullanıcı adınıza tıkladığınızda Hesabım sayfası gelecektir, menüde “Adres” alanında ‘Kargo Adresleri’ sağındaki Düzenle butonuna tıklayarak teslimat adresi tanımlayabilirsiniz.

Normal korniş kullanıyorsanız; Genişlik için duvardan duvara veya pencerenizi kapatacak şekilde ölçü alabilirsiniz, bu tamamen sizin tercihinize bağlıdır.

Yüksekliği peteğe / mermere gelecek şekilde tercih ederseniz peteğe değmemesi için tavandan peteğin 2 cm yukarısına kadar ölçülmesi tavsiye edilir, petekten kaç cm yukarıda olmasını istiyorsanız o şekilde de ölçebilirsiniz. Perdenizin yere kadar inmesini tercih ederseniz, yere değmemesi için tavandan yerin 3 cm yukarısına kadar ölçülmesini tavsiye ederiz.

Tül perdelerin 30 derece suda yıkanması veya kuru temizlemeye verilmesi tavsiye edilir.

Tül perdeler son yıllarda ütü gerektirmeyen malzemeden üretilmektedir. Bununla beraber tülünüz ütü isteyen bir yapıdaysa çok sıcak olmayan bir ütü veya perde ile ütü arasına bir kumaş koyarak ütüleyebilirsiniz.

Havale / EFT ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Yeni aldığınız ürün ambalajından hatalı çıktığında onarım, değişim ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı ve varsa tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Ürün tarafımıza ulaşıp incelenerek ve kontrol edilerek hata / defo olması durumunda müşterinin talebi doğrultusunda işlem gerçekleştirilir.

İş bankasından havale, tüm bankalardan EFT yapabilirsiniz.